KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturgrupp 17155033

nr 1715 5033

Skulpturgrupp

porslin, lmusicerande sällskap, Tyskland. Längd: 50 cm. Djup: 35 cm, höjd: 30 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 18:19:43